Çalışkan Teknik
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İç  Ticaret Pazarlama 2008 yılından bu yana ülkemizin önde gelen banka, sanayi kuruluşu, turizm tesisi,giyim mağazaları ve kamu kurumlarının Türkiye genelindeki merkez, şube ve birimlerine, ısıtma, soğutma, havalandırma, tesisat, bakım-onarım ve montaj gibi mekanik taahhüt hizmeti vermektedir.

Firmamız aynı zamanda dünya devlerinden Japon HITACHI Split Sistem Klima Cihazlarının ve 2008 yılından beri Midea/MDV Profesyonel Sistem Klima cihazlarının Türkiye yetkili satış&servisliğini yürütmektedir. Firmamız diğer yandan, midea, fuji electric ,Olefini ve LG markalarının  ana yüklenicisi ve uygulayıcısıdır. HITACHI ve Midea/MDV,Olefini ve LG  Markalarının; , pazarlama , servis ve yedek parça gibi satış öncesi ve sonrası tüm hizmetleri belgeli yetkili servis ile en iyi şekilde vermektedir.

 

Proje planlamada uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımız günümüz koşullarına ve yeniliklerine uygun çalışmaları, Çalışkan Tekniğin  sektörde emin adımlar ile ilerlemesini sağlamıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, sektörün gelişimini yakından takip ederek, müşterilerine ilerici ve çok yönlü çalışmalar sunar. Firmamız, üstlendiği projelerde bir çözüm ortağı rolü oynayarak, planlama aşamasında alternatif fikirler üretir ve farklı bakış açıları geliştirir.